• Projekt Grantowy

•  Witam Szanowni Państwo

W związku z realizacją projektu grantowego „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym –

Granty PPGR” informuję, że osoby obdarowane sprzętem komputerowym w ramach ww grantu, zobowiązane są do złożenia oświadczenia, które stanowi załącznik nr 2 do umowy.

Oświadczenie należy złożyć do dnia 30 września 2023r. do Urzędu Miejskiego w Pyrzycach.

W załączniku wzór oświadczenie, które obdarowani mają złożyc. Dziękuję :)
            Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Pyrzycach
            Tomasz Tyczkowski tel. 91 39 70 355

Zalacznik nr_8_-_Wzor_oswiadczenia__(1).doc

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

Apel z okazji rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

dnia 04.09.2023r. o godzinie 9.00

Godziny przywozu i odwozu uczniów w dniu 04.09.2023r.

PRZYWÓZ:

7:50 - Zaborsko

7:52 - Cieszysław

7:55 - Stary Przylep

7:57 - Czernice

8:00 - Fabryka Okunica

8:05 - Przystanek Okunica

8:15 - Stróżewo

8:20 - Brzezin

8:23 - Ryszewo

Odwóz będzie ok. godziny 10:30.

• Bezpieczne wakacje

• Wakacje to beztroski czas odpoczynku i relaksu, dlatego w tym czasie, w szczególny sposób należy dbać o bezpieczeństwo swoje i innych. W związku z tym w klasach 1-7 zorganizowaliśmy pogadankę profilaktyczną na temat bezpiecznych wakacji. W trakcie spotkania uczniowie dowiedzieli się, jak bezpiecznie zachowywać się podczas nadchodzących wolnych dni i jakie zagrożenia mogą ich spotkać podczas wakacji. Dziękujemy Pani Agnieszce Szymańskiej przedstawicielce policji w Przycach oraz Panu ...... pracownikowi sanepidu w Pyrzycach za uświadomienie dzieciom jak bezpiecznie spędzać wolny czasu.

• Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

• Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja .

Chcąc przybliżyć uczniom to ważne wydarzenie z historii naszego kraju klasa VIII przygotowała uroczystą akademię słowno - muzyczną. Była to okazja do refleksji nad wydarzeniami sprzed 232 lat, do pielęgnowania patriotyzmu oraz dumy z tego, że jest się Polakiem. Została także utworzona tematyczna gazetka upamiętniająca powstanie Konstytucji 3 Maja.

#LaboratoriaPrzyszłości#

• Warsztaty "Było sobie zdrowie"

• Ostatni dzień warsztatów " Było sobie zdrowie". Dzisiaj gościliśmy pielęgniarkę panią Annę Naporę-Tytoń. Pani Ania rozmawiała z dziećmi o tym jak ważna jest higiena osobista na co dzień oraz jak powinny wyglądać prawidłowe nawyki żywieniowe.

Dzieci uczestniczyły również w grze terenowej, a po zakończonej pracy spędziliśmy wspólnie czas przy ognisku

Podczas tygodniowych warsztatów wykorzystaliśmy materiały zakupione w ramach laboratoriów przyszłości #LaboratoriumPrzyszłości#

• Było sobie zdrowie

• Kolejne dni również upływają nam pod hasłem " Było sobie zdrowie ".Nasi uczniowie dowiedzieli się ile cukru zawierają różne produkty, jak prawidłowo się odżywiać, jak przygotować samemu zdrowszą wersję przekąski.
            Dziękujemy przedstawicielom sanepidu za uświadomienie dzieciom, jak ważne jest zdrowe odżywianie.
          • Dzień otwarty

• Dzisiaj w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty pod hasłem " Było sobie zdrowie ". Przyszli uczniowie mogli obejrzeć przedstawienie o tematyce zdrowotnej, uczestniczyć w konkurencjach sportowych oraz skosztować pysznego, zdrowego poczęstunku z odrobiną słodkości 😉