• Granty PPGR Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym

• Zapraszam do udziału w programie Granty PPGR - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym, finansowanym ze środków programu Polska Cyfrowa.

Dofinansowanie będzie można otrzymać na:

• ​​sprzęt komputerowy z urządzeniami peryferyjnymi i akcesoriami oraz niezbędnym oprogramowaniem, umożliwiających pracę zdalną, w tym niezbędne akcesoria i oprogramowanie dla osób z niepełnosprawnościami

• ubezpieczenie zakupionego sprzętu komputerowego;

• usługę zapewniającą dostęp do Internetu na sprzęcie komputerowym zakupionym w ramach projektu, w przypadku gdy opiekun prawny w oświadczeniu wskaże na brak możliwości zapewnienia usługi dostępu do Internetu.

O dofinansowanie wnioskować będzie gmina Pyrzyce na podstawie oświadczeń złożonych przez rodziców uczniów/opiekunów lub pełnoletnich uczniów szkół średnich, zamieszkałych w miejscowościach, w których funkcjonowało niegdyś zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwo gospodarki rolnej i krewni w linii prostej, tj. rodzice, dziadkowie, pradziadkowie pracowali niegdyś w zlikwidowanym państwowym przedsiębiorstwie rolnym i zamieszkiwali w miejscowości wskazanej w liście dokumentacji konkursowej.

Zakupiony w ramach projektu sprzęt komputerowy będzie własnością gminy Pyrzyce i udostępniony zostanie nieodpłatnie rodzicom/opiekunom lub pełnoletnim uczniom na podstawie np. umowy użyczenia.

Termin składania oświadczeń upływa 22 października 2021 r.

Wszelkie dokumenty składane po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Oświadczenia wraz z zapotrzebowaniem i zgoda na przetwarzanie danych osobowych należy składać w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miejskiego w Pyrzycach, w godzinach 7:00-15:00.

Wyżej wymienione dokumenty można pobrać  w Punkcie Informacyjnym lub ze strony strony urzędu

Sprawę prowadzi Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia, Pani Sylwia Gabryelczyk, tel. 91 39 70 357, pok. 140 oraz Pani Ewelina Rynkiewicz, tel. 91 39 70 321, pok. 42.

• Zawody w Boule

• 8 października na stadionie miejskim w Pyrzycach odbyły się zawody w Boule. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów klasy VIII i w głównej kwalifakcji uplasowali się na III miejscu. Gratulujemy

• INFORMACJA DLA RODZICÓW!

• Dyrektor Szkoły Podstawowej w Okunicy przypomina o możliwości złożenia wniosku o stypendium socjalne. Wnioski można pobrać ze strony BIP- Gminy, strony internetowej szkoły lub w sekretariacie szkoły.

Wniosek mają prawo składać osoby, których dochód na jednego członka rodziny nie przekracza 528,00 zł netto.

Wnioski należy złożyć najpóźniej do 15 września w Urzędzie Gminy.

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Rozkład dowozów dn. 01 września 2021 r. Szkoła Podstawowa w Okunicy

Przypominamy o obowiązku noszenia maseczki w autobusie i w miejscach , gdzie nie można zachować dystansu.

Rozpoczęcie roku szkolnego godz. 8:00

PRZYWOZY

7:00 - Czernice

7:05 – Okunica (fabryka)

7:07 – Okunica (przystanek)

7:10 – Okunica SP

7:20 – Stróżewo (kolonia)

7:25 – Stróżewo (przystanek)

7:32 – Okunica SP

7:38 – Ryszewo

7:40 – Brzezin

7:50 - Okunica SP

ODWOZY:

Dowozy w roku szkolnym bez zmian.

• Ogłoszenie

• Dyrektor Szkoły Podstawowej w Okunicy zawiadamia, że od 01.09 2021r. świetlica szkolna będzie czynna od godz. 7.15 do 16.00.